top of page

ДО ШКОЛИ

ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!

Найкращі практики викладання у початковій школі.

Які принципи навчання застосовуються

ОСОБИСТИЙ ПІДХІД

Кожна дитина – геній. Мета роботи вчителя – знайти ті стежки, що допоможуть розкрити неповторний і чарівний всесвіт кожної особистості. Це можливе тільки завдяки використанню особистісно зорієнтованого підходу у навчанні і вихованні молодших школярів.

СПРИЯТЛИВІ УМОВИ

Наш кабінет обладнано сучасними партами, що мають три рівня регулювання. На магнітній дошці можна писати як крейдою так і спеціальним фломастером. Для вдосконалення процесу навчання у класі є телевізор і комп’ютер. Класна кімната добре освітлена, велика за розміром. Батьки постійно піклуються про створення комфортних умов навчання.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Викладання – це мистецтво, а сучасний урок - це твір мистецтва, де використовуються всі можливості для розвитку особистості учня. Метод – шлях до цієї мети. Вміння обирати найефективніші методи навчання –це педагогічна майстерність учителя. Від цього залежить досягнення поставленої мети уроку.  У своїй роботі ми намагаємося використовувати сучасні методи і технології навчання: інформаційно-комунікаційні, ігрові, особистісно орієнтовані, інтерактивні, методи проектів, тощо.

БЕЗПОСЕРЕДНЬО НАМИ?

Наш перший

КЛАС

ДОСВІД

  Учителем я мріяла стати з того часу як вперше побачила свою першу вчительку, Пономаренко Марію Кузьмівну. Мені в ній подобалося усе: добра і лагідна посмішка, тихий, мов шелест листя, голос, ясні, мов синь неба, очі. Я дуже любила слухати її пояснення і спостерігати, як вона перевіряє наші зошити. Минув час. Моя мрія здійснилася. Я стала учителем, учителем початкових класів і ось уже майже 35 років я працюю на ниві освіти.

   За роки праці я зрозуміла, що найважливіше у педагогічній діяльності – це гармонія у стосунках з учнями, їх батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення. Школа – найдивніша країна, де кожен день не схожий на попередній, де кожна мить – це пошук чогось нового, цікавого. Цікавим треба бути завжди, кожну хвилину дарувати тим, хто оточує тебе, свою енергію, знання, уміння, весь час дізнаватися про нове, і намагатися не запізнитися. Тому в цій країні уживаються лише найстійкіші, найтерплячіші, наймужніші, найщиріші, найвідповідальніші, найдобріші, найцікавіші і найдивніші люди. І називають їх вчителями.

 Тридцять п’ять років... Це сходинки моєї педагогічної діяльності. Це були сходинки пошуків, роздумів, розчарувань, коливань, відкриттів. Сьогодні впевнено можу сказати, що зроблено дуже багато і дуже багато ще треба зробтити. Освітні технології повсякденно змінюються, оновлюються і треба освоювати нові програми, вивчати нову техніку, читати енциклопедії, довідники, фахову літературу. У великій різноманітності точок зору, позицій, підходів важливо вибрати потрібне для себе, вибрати власну позицію. І я вчуся. Вчуся весь час, щоб іти вперед разом із суспільством, разом із моїми дітьми.

  XXI століття це є століттям освіти, тому що той потік інформації, який обрушується на людину в сучасному суспільстві, може бути засвоєний тільки в правильній освітній системі. І хто як не вчитель зможе допомогти молоді навчитися орієнтуватися у цьому інформаційному просторі.

   «Найперше, що має зробити вчитель, - це розвинути в учня дух допитливості.» сказав великий учений Д. Менделєєв і тому кожен день, ідучи на урок, ретельно готуюсь до нього, добираючи надсучасні методи і форми роботи. Прагну зробити урок неповторним, який дасть знання учням та відчуття виконаного обов’язку мені, вчителю.

А перший учитель, як сонячна ласка.
Як чисте, живе джерело.
До діток приходить з ним радість і ласка 
І мудрість та ніжне тепло.
Він вперше для них дивосвіт відкриває,
За руку веде в майбуття.
І вперше у дружбі й любові єднає
Та робить цікавим життя.

                                                            (Н. Красоткіна)

Thanks! Message sent.

Experience
bottom of page